Про компанію

ТИПОГРАФІЯ «RODAK»

Компанія «Родак» рада вітати Вас на своєму сайті. Наша типографія надає поліграфічні послуги вже більше семи років. Напрямком нашої діяльності є офсетний друк. Ми друкуємо на будь-якому виді паперу, в тому числі на самоклейній плівці та папері для виготовлення каталогів, упаковки, паперових пакетів, тощо.

У наших цехах стоїть обладнання, яке може надрукувати будь-який формат Вашого замовлення. Повністю підготує його до відвантаження та доставить за місцем призначення.

Якщо хочете створити макет і не знаєте як це зробити - наші дизайнери допоможуть Вам. Розробка макета та його до друкарська підготовка - це робота наших талановитих дизайнерів. Також ми можемо запропонувати намальовані ексклюзивні листівки з Вашим фірмовим логотипом до будь-якого свята. Наші художники підготують ілюстрації на Ваш смак. Будь-яка фантазія здійсненна нашими креативними дизайнерами!

Команда професіоналів друкарського цеху та офісу готові виконати будь-яке замовлення. Телефонуйте - обговоримо усі Ваші запитання.

Наша типографія пропонує якісні послуги поліграфії для ефективного подання рекламних матеріалів. Наша продукція продається в усіх куточках України. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту та географією споживача, якістю роботи з партнерами. Задоволений клієнт, що бажає знову зробити замовлення на нашу продукцію - це і є філософія видавців нашої типографії.

 
упаковочна коробка Коробка – невід’ємна частина продукції. Найважливіше, що вона має бути привабливою для споживача...
 
Паперові пакети Паперові пакети - це найпопулярніший вид упаковки. Паперові пакети бувають пакувальні, подарункові, фірмові і т.ін. Вони використовуються...

МИ ПРОПОНУЄМО:

ЖУРНАЛИ ТА КАТАЛОГИ

КАЛЕНДАРІ

ВІТАЛЬНІ ЛИСТІВКИ ТА КОНВЕРТИ

ПАКЕТИ

ЛИСТІВКИ ТА ФЛАЄРИ

ЕТИКЕТКИ

БРОШУРИ ТА БУКЛЕТИ

ОСТАННІ НОВИНИ:

Офсетна поліграфія Офсетна поліграфія - один з найбільш популярних методів професійного друку у світі. Цю технологію друку вибирають...
Детальніше >>

Паперові пакети Паперові пакети типографії «Родак» - це завжди великий вибір і гарна якість. Однотонні, різнокольорові...
Детальніше >>

Коробка Коробка – невід’ємна частина продукції. Найважливіше, що вона має бути привабливою для споживача...
Детальніше >>